תנאי שימוש

הגולש או המשתמש באתר ו/או בתכנים שלו מצהיר בזאת כי הוא מסכים ומאשר כי הוא קרא בזאת את כל האמור לעיל וכי עצם כניסתו לאתר ו/או שימוש בתכנים מהווים הסכמה לכל האמור לעיל ולגולש/ משתמש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה.

תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

דגשים בתנאי השימוש:

בהתחברות לאתר הבלוגיה באמצעות הרשמה או בכניסה דרך האתרים המקשרים הנכם מאשרים למפעילי האתר לשלוח אליכם דיוור פרסומי של צד ג’ באמצעות מפעילי האתר בלבד וללא חשיפת כתובת הדוא”ל או פרטיכם המצויים במאגר.

כל זאת תוך מתן אפשרות להסרה מהתפוצה בכל שלב ! (כ-7 ימים מרגע הבקשה) 

לאתר הבלוגיה מגוון אפשרויות התחברות והרשמה (פייסבוק, גוגל וכד') אפליקציות אלו מאפשרות לאתר לשמור את שמכם, כתובת הדוא"ל ופרטים ונוספים.

בהתחברות לאתר באמצעים אלו הנכם מאשרים את תנאי השימוש במלואם !

הסרת האפליקציה באתר צד ג' אינה מהווה הסרה מרשימת התפוצה ואינה מוחקת את הפרטים מהמאגר (זאת בשל מגבלות טכניות) במידה והנכם מעוניינים למחוק את פרטיכם מהמאגר אנא כתבו אלינו אל hablogia@gmail.com

האתר הינו חינמי לחלוטין וגלישה בו אינה עולה כסף !

ניתן ואף רצוי לחלוק עם חברים תכנים שאהבת באתר באמצעות העתקת הלינק מחלקו העליון של הדפדפן ושיתופו ברשתות חברתיות במייל או ב – SMS.

אתר הבלוגיה עושה כמיטב יכולתו לכבד את חוק זכויות היוצרים, אך אם מצאתם עצמכם נפגעים מאיתנו בנושא זה אנא צרו איתנו קשר hablogia@gmail.com

כללי

חשיפה לכל תכני האתר מותנים באישור תנאי השימוש באתר. תנאי השימוש ומדיניות האתר מנוסחים מטעמי נוחות בלשון זכר אך הם מתייחסים לגברים ונשים כאחד.

מטרת האתר הינה  לספק תוכן איכותי על פי תחומי העניין של כל גולש וגולש ולהיות מקור אינפורמציה מועיל, מבדר, מעשיר וחדשני. המונח "תכנים/מידע" כולל בתוכו טקסט, תמונות, קטעי וידאו/ אודיו, קצבים גרפיים, תוכנות, עיצובים, מאמרים וכו'. המידע והתכנים באתר "הבלוגיה" כוללים תכנים מקוריים שפורסמו לראשונה באתר "הבלוגיה" ו/או תכנים שמקורם בצדדים שלישיים. צוות "הבלוגיה" משתדל שהמידע המתפרסם באתר יהיה מדויק אך ייתכנו שיבושים  ואי דיוקים עקב תקלות טכניות או אנושיות. מובהר כי החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שיגרם לגולש כתוצאה משימוש או הסתמכות על תוכן או מידע שהתפרסם באתר.

מאגר המידע של "הבלוגיה", מנוהל ע"י חברת אנטראקטיב הקיימת בשוק משנת 2004. המידע, המועבר לחברה מהגולשים אשר הצטרפו למערכת, שמור ומאובטח ו"הבלוגיה" פועלת בהתאם לחוקי האינטרנט. החברה משתמשת בטכנולוגיות ונהלי הפעלה מקובלים של אבטחת מידע. יחד עם זאת, אין חסימה מוחלטת מכניסה לא מורשית למאגרי המידע והגולש מוותר בזאת על כל תביעה ו/או טענה כנגד החברה בעניין זה.

ניתן להעתיק, לתרגם, לאכסן במאגרי מידע ולפרסם את החומר המוצג באתר זה. זכויות הקניין הרוחני לרבות זכויות היוצרים בעיצוב ובתכני האתר יהיו קניינה של החברה בלבד.

במקרה בו ירצה אתר חיצוני לעשות שימוש כלשהו בתכני "הבלוגיה", הוא רשאי לעשות כן אך ורק באמצעות הפניה אשר תכלול קישור ("לינק") אל התוכן המלא שבאתר "הבלוגיה" ישירות לאתר. האתר המפנה מצהיר כי בעשייתו שימוש בתכנים כהפניה הוא אינו מפר חוקיות לגבי זכויות יוצרים, קניין רוחני, לשון הרע או כל הפרה אחרת והאחריות על הפרסום מוטלת עליו בלבד. על אף האמור לעיל מוהבר בזאת כי "הבלוגיה" רשאית בכל זמן ומועד שתבחר, על פי שיקול דעתה הבלעדי, להפסיק את אישורה להצגת ההפניה ובכלל זה לחסום ולמנוע את יצירת ההפניה ואת תוקפה.

הגולש מצהיר כי ידוע לו שבעת ביצוע פעולת ההרשמה לאתר, החברה תהיה רשאית לשלוח למחשבו  "עוגייה" (Cookie) המזהה את הדפדפן שלו. בנוסף, גם המפרסמים (צד שלישי) יכולים לשלוח עוגיות או לזהות אותן בדפדפן הגולש. על אף שרוב הדפדפנים מאפשרים קבלת עוגיות כברירת מחדל, הגולש יכול להגדיר את הדפדפן כך שידחה את כל העוגיות או שירתיע בזמן שליחת עוגייה. ניתן גם בקלות להסיר כל עוגייה שנשלחה מהאתר.

אתר "הבלוגיה" רשאי מפעם לפעם לעדכן את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.

על מנת להיות חשוף לכל התכנים באתר ולקבל מיילים מצחיקים, מרתקים, מרגשים ומאתגרים, כל שעל הגולש לעשות הוא למלא את כתובת המייל שלו ולהתחיל לגלוש.

מערכת "הבלוגיה" שומרת לעצמה את הזכות בכל זמן נתון ועל פי שיקול דעתה הבלעדי לשלול הרשמה של גולש לאתר ו/או להסיר אותו מרשימת החברים מכל סיבה שהיא ללא צורך בנימוק או הסברת ההחלטה. משתמש שהשתמשותו נמנעה כאמור  לא יהיה רשאי לשוב ולהשתתף תחת שם משתמש אחר.

ניתן לפנות אלינו לכל שאלה או בעיה באמצעות הכפתור "צור קשר"

פרסום

המשתמש מסכים שהחברה תכלול באתר מידע פרסומי לרבות באמצעות פרסום "באנרים" ו/או כתבות פרסומיות או כל שימוש אחר שהחברה תמצא לנכון.

המערכת רשאית לאפשר לפרסם באתר מוצרים או שירותים או מידע אחר ע"י צד שלישי שהינו "פרסומת" כפי שנהוג ברשת האינטרנט. במקרה זה משמש האתר "פלטפורמה" בלבד להבאת הפרסומים ו/או הפרסומות. מובהר כי אין אתר "הבלוגיה" נושא בכל אחריות לתכנים שבפרסומות כאמור ולתוכן שהוכן ע"י צד שלישי, ואין מי ממפעילי או צוות האתר נושאים באחריות מסוג כלשהו לכל טענה, לרבות אי עמידת צד שלישי בכל התחייבות ו/או בנאמר ב"פרסומת" או בכל טענה הנוגעת לטיב השירותים/ המוצר וכיוצא באלה, אשר נובעים מיחסים שבין נותן למקבל השירות.

הצהרת פרטיות

איסוף מידע

אנו מכבדים את פרטיות הגולשים ונוקטים בצעדים מיוחדים על מנת לוודא שכל שימוש באתר ובמידע הפרטי הנאסף על ידינו יהיה אך ורק לפי מדיניות הפרטיות שלנו. חשוב לנו שמשתמשי האתר יבינו איזה סוג של מידע נאסף ומה השימוש הנעשה בו.

סוג המידע הנאסף

בזמן ההרשמה לשירותים המוצעים באתר זה, ייתכן ותתבקש למסור פרטי התקשרות מסוימים כדי שנוכל לזהות אותך ו/או ליצור איתך קשר בנוגע לשירותים ו/או מוצרים שאנו מציעים. מידע זה יכול לכלול פרטים אישיים ופרטים אותם אתה מוכן לשתף בזמן ההתחברות שלך דרך רשתות חברתיות כגון הפייסבוק. אנא שים לב שפרטים אישיים יכולים לכלול גם מידע מסוים שלא נמסר ישירות על ידך, שכן אנו שומרים במאגר הנתונים שלנו גם מידע הקשור לסוג הדפדפן שלך, כתובת השרת, ה-URL המפנה, ה- URL המבוקש, חתימת זמן וכדומה.

שימוש בפרטים אישיים

לא נמכור או נספק את הפרטים האישיים שלך לצד שלישי. יחד עם זאת, שים לב שאנו רשאים להשתמש בכתובת הדוא"ל שלך כדי לשלוח לך עדכונים, חדשות, או פרסומות מצד שלישי. אתה יכול לבחור להפסיק לקבל מכתבים מסוג זה על ידי סימון תיבת "הסירו אותי מרשימת התפוצה" הנמצאת בתחתית מכתבי הדוא"ל שלנו. כמו כן שים לב שאנו עשויים להשתמש במידע מסוים הקשור לסוג הדפדפן, כתובת השרת, ה-URL המפנה, ה- URL המבוקש, וחתימת זמן כדי לנתח את השירות שלנו, לעקוב אחר השרתים ולוודא שאנו מספקים לך שירות ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, אנו עשויים להשתמש במידע זה כדי לבצע ניתוחים סטטיסטיים על התנהגות ומאפייני הגולשים המשתמשים בשירות כדי למדוד את מידת העניין בתחומים שונים של האתר והשימוש בהם, כדי למסור למפרסמים מידע זה כולל מספר האנשים שנחשפו לפרסום שלהם. המפרסמים בתורם עשויים לספק תוכן ו/או פרסומות ולאסוף מידע ישירות ממך.

תוכן חיצוני

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרי צד שלישי. אתר "הבלוגיה" אינו אחראי למדיניות הפרטיות של אתרים אלו, או לכל טענה הקשורה לתוכן העולה מביקור באתרי צד שלישי אלו.

מערכת "הבלוגיה" לא תישא בשום תביעה ולא תהה אחראית בעוון כל תוכן שיפורסם באתר והוגדר כתוכן גולשים או תוכן כותבים חיצוניים. גולש/ כותב חיצוני שהעלה תוכן כלשהו לאתר מצהיר בזאת שהוא לא הפר חוקי זכויות יוצרים/ קניין רוחני/לשון הרע/הוצאת דיבה/פגיעה בפרטיות/אמינות מידע והוא בעל האחריות הבלעדית לכל תביעת צד שלישי שעשויה להיגרם בשם התכנים שהעלה לאתר. הגולש/ כותב חיצוני מצהיר כי ידוע לו שלאחר העלאת התכנים רשאית מערכת "הבלוגיה" לעשות בהם ככל העולה על רוחה לרבות שכתוב, העלאה לאתר אחר, עריכה וכל שינוי אחר וכי לא יהיו לו טענות על כך. החברה רשאית לעשות שימוש בתכני הגולש/ כותב חיצוני לצורך יחסי ציבור וקידום האתר.

גולש/ כתב חיצוני מתחייב בזאת לשפות את החברה בגין כל תביעה ו/או נזק ו/או דרישה ו/או הפסד שיגרמו כתוצאה מאי קיום הוראת תנאי השימוש או הוראות החוק, וזאת לרבות הוצאות משפטיות. השיפוי ישולם מיד עם דרישתה הראשונה של החברה.