סרטי תדמית זה הדבר הבא בשיווק באינטרנט

העסק שלכם מדהים … אתם רוצים לספר לכולם מה אתם עושים ובדרך הטובה המהירה והמשתלמת ביותר.

סרטי תדמית זה הדבר הבא שיעשה לשיווק שלכם רק טוב !

כשאנחנו מדברים על סרטוני תדמית אנחנו כמובן מתכוונים לכל הזא'נר של שיווק נכון בוידאו: וידאו שיווקי, סרט תדמית, סרט פרסומת, סרטון אנימציה או סרט אנימציה, לא משנה איך תקראו לזה אתם חייבים לפחות אחדץ

עולם הוידאו התפתח רבות בשנים האחרונות ואם פעם סרט תדמית היה עולה עשרות אלפי שקלים היום אתם יכולים להשיג לעצמכם סרטון תדמית במחיר של אלפים בודדים בלבד וברמה מדהימה.

את סרטי התדמית תוכלו להטמיע באתר שלכם לפרסם ברשתות החברתיות ולהשתמש בהם כפרסומת וידאו זורם ביוטיוב, אם תרצו אפילו לשדרג תוכלו לתת אותו לאנשי המכירות שלכם שיציגו אותו בכל מפגש עם לקוח או להציג אותו בטלוייזיות במשרד. פשוט אין גבול לאפשרויות…

סרט תדמית ממיר ומנצח זה סרט קצר של לא יותר משתי דק' שמכיל בתוכו קריינות מקצועית אנימציה מדהימה ופסקול מניע לפעולה, אתם פשוט לא יכולים להסתפק בפחות מזה ישנן חברות רבות שמציעות סרטי תדמית במחירים זולים מ 2000 ש"ח אך כמו שכולנו יודעים אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו… אנימציה פשוטה מוזיקה שאינה מוגנת בזכויות יוצרים ועוד דברים רעים רבים.

הקפידו לשלם מחיר הגיוני ולדרוש סרט תדמית באיכות full HD לא פחות, זכויות יוצרים על כל האלמנטים וגרפיקה ואנימציה בתוכנות מתקדמות כמו אפטר אפקטס.

אם בחרתם בסרטון אנימציה דעו שישנה סקאלה רחבה של מחירים ואפשרויות, החל מסרט מצויר מאפס כולל דיבוב מלא הדמויות (בדומה לשרוטונים) או מתבנית אנימציה המאפשרת ליצור את הדמויות להניע אותם בחלל ועוד… העלויות הן בהתאם סרטון תדמית מצוייר באופן מלא יעלה לכם עשרות אלפי שקלים (ויצא מדהים) וסרטון תדמית מתבנית אנימציה ועם קריינות בגוף שלישי (לא דיבוב) ייראה מקצועי ויתאר את העסק שלכם באופן  ויעלה כ 3000-4000 ש"ח בלבד.

את סרטון התדמית תוכלו:

  • להטמיע באתר האינטרנט
  • לשתף ברשתות החברתיות
  • להציג במסכים במשרד
  • ולתת כלי מכירה מדהים לסוכני המכירות שלכם

בקיצור חובה לעשות !

About מאיר וקנין

Check Also

איך לכתוב קורות חיים?

חברה גדולה חיפשה מועמדים למשרה נחשקת. ראש החברה קיבל לידיו ערימה עצומה של קורות חיים. …

כתיבת תגובה