טיפים לטיול בזוג

אין ספק שלטייל בזוג זה הרבה יותר מגניב. זאת בהנחה כמובן, שמדובר בבן זוג שכיף לך להיות איתו ויש לכם הרבה תחומי עניין משותפים. יחד עם זאת, יש המון טעויות שאפשר לעשות תוך כדי טיול כזה והמטרה היא שגם תחזרו ביחד הביתה.

1. שימו את האגו בצד. אל תתווכחו על כל דבר רק כדי להראות לצד השני שאתם צודקים. וותרו והיו מוכנים לפשרות גם אם נראה לכם שהצד השני טועה. מספיק שתתני לו לפשל פעם אחת עם הניווט בדרכים ובפעם הבאה הוא כבר לא יסרב להצעה שלך לשאול מישהו איך מגיעים.

2. היו אמיתיים ואל תנסו להרשים בכל מחיר. אתה יכול להשוויץ ולהגיד לה 100 פעמים שכבר ביקרת בפריז ואתה יודע הכל עליה, אבל קח בחשבון שתצא אידיוט גדול יותר כשתשבו במסעדה ותזמין לה בטעות רגלי צפרדע במקום פשטידה צמחונית

3. דאגו אחד לשני. הרבה יותר נעים לטייל עם מישהו שאתה יודע שהוא שומר עליך ורוצה את הטוב בשבילך. הקפידו לשאול את הצד השני מה דעתו על דברים ואיך הוא מרגיש. אל תצאו מנקודת הנחה שאם הוא לא מדבר אז הכל בהכרח טוב לו. גם אם הוא נגרר איתך ל30 חנויות בגדים ולא מתלונן זה לא אומר שהוא נהנה. שאלי אותו אם אכפת לו להמשיך לעוד חנות ואם את יודעת שהוא לא נהנה בטירוף אבל מוכן להשתעמם בשבילך, תהיי נחמדה ואל תצלי את זה. עדיף שתוותרי על עוד שמלה בסייל אבל תרוויחי בן זוג מאושר יותר.

4. דעו מה הגבולות של השני. אם הוא מעשן בשרשרת אבל נתקע איתך בטיסה של 14 שעות, נסי להיות סבלנית ומבינה כשהוא יתחיל להיות "קצר" וזועף. תן לה לנעול את נעלי העקב לארוחת ערב גם אם אתה יודע שהיא תתלונן אחר כך שכואבות לה הרגליים. אם זה גורם לה להרגיש יפה יותר- זרום איתה. אם אתה רוצה לצאת ממש גבר- הצע להרים אותה על הכתפיים.

5. היו בעלי מודעות עצמית. כשאתם קולטים שאתם עצביים, עייפים ועוקצניים הסבירו לצד השני שזה לא בגללו ואתם רק צריכים כמה דקות עם עצמכם כדי להירגע.

6. כבוד. כבוד. כבוד. עצם העובדה שאתם תקועים כבר שבועיים אחד עם השני לא נותנת לכם את הזכות להתייחס בחוסר כבוד לבן הזוג. אם אתם מרגישים שקשה לכם ואתם צריכים קצת זמן לבד, הסבירו זאת לצד השני והרשו לעצמכם להתפצל ולטייל כמה שעות לבד. אל תעלבי אם הוא מציע לך להיפגש עוד שעתיים במלון. זה לא בהכרח אומר שהוא רוצה ללכת למועדון חשפנות. סביר יותר להניח שהוא ישב לשתות כוס אספרסו והוא יפגוש אותך מאוחר יותר עם כוחות מחודשים.

7. תתקשרו אחד עם השני! הרבה! כמה שיותר! דברו עם הפרטנר שלכם על המראות שמלהיבים אתכם והתחלקו בחוויות שעוברות עליכם. זו הזדמנות נהדרת ללמוד עוד על בן הזוג (שים לב לטעם שלה בבגדים ותכשיטים. זה מידע יקר שתוכל להשתמש בו ליום ההולדת שלה שחל עוד חודשיים.)

והכי חשוב- תהנו. חייכו. צחקו.

Image courtesy of imagerymajesticID-100103588/stockimagesID-10052970/digitalart FreeDigitalPhotos.net

Check Also

עשתה טעות, אבל לא נסחפנו קצת

כתיבת תגובה