חמישים גוונים של אפור/ אריקה לאונרד ג'יימס

לאחר אינספור המלצות והשתפכויות על כמה שהספר הזה חדשני ומדהים, ניגשתי לקריאה. די מהר נתקלתי בחמישים גוונים של שיעמום! לא עבר זמן רב עד הפיהוק הראשון והדבר היחיד שהחזיק אותי ערה היה הזעזוע לגבי כמה רדודות יכולות להיות הנשים שהמליצו לי עליו בכל כך הרבה גאווה. הכתיבה והשפה תואמים רומן התבגרות רומנטי של בנות 16 וכך גם חלק מהתיאורים בספר ("אויש, איזה חתיך הוא.."). לא ברור לי איך ולמה כמה תיאורי סקס חושניים הצליחו להקפיץ כל כך הרבה נשים בעולם. הסיפור לא אמין בעליל והקיטשיות הנשפכת ממנו פשוט מזעזעת! בבסיס הסיפור אפשר למצוא עניין ויש פה פוטנציאל מבוזבז לחלוטין אשר נעטף בעטיפת נצנצים על מנת להסתיר את העובדה שהכתיבה רדודה והדמויות שטוחות ומשעממות. איך עשו טרילוגיה מהשיממון הזה- זה מעבר לבינתי…לא מומלץ בעליל!

תקציר הספר:

אנסטסיה סטיל, סטודנטית לספרות, יוצאת לראיין את היזם הצעיר והמצליח כריסטיאן גריי.
במשרד רחב הידיים שבקומה העשרים היא פוגשת גבר מבריק ויפה תואר שגורם לה, פשוטו כמשמעו, לאבד את שיווי המשקל. היא מופתעת מהעוצמה שבה היא נמשכת אליו, ומופתעת עוד יותר לגלות שלמרות חוסר ניסיונה – גם הוא רוצה בה. ואז הוא מסביר לה מהם התנאים שלו, והיא מגלה מה זה להיות מופתעת באמת.
הטעם המיני הייחודי של כריסטיאן גריי מעורר באנסטסיה רגשות מעורבים, ועל ספו של מימוש הקשר ביניהם היא חשה מידות שוות של משיכה ופחד.
שכן למרות סממני ההצלחה הרבים – עסקים בינלאומיים משגשגים, עושר רב ומשפחה אוהבת – כריסטיאן גריי הוא גבר רדוף שדים הנשלט בידי הצורך לשלוט.
כשבסופו של דבר היא עושה את הצעד המוביל את שניהם לרומן לוהט ונטול מעצורים, אנסטסיה מגלה את הסודות של גריי – וגם צוללת אל תוך מעמקי התשוקות האפלות שלה עצמה.

טרילוגיית חמישים גוונים היא סדרת ספרים סקסית, ממכרת ופורצת גבולות, ששברה את כל השיאים המוכרים בתחום ההוצאה לאור והיתה לתופעה ספרותית וחברתית מרתקת.
היא תישאר עם הקוראים עד קצה הלילה ועד בכלל.
היא מיועדת לקוראים בוגרים בלבד.

About אתר הבלוגיה

אנחנו בבלוגיה עושים את מירב המאמצים כדי להביא לכם תוכן מעניין מצחיק ומרגש. רוצים גם אתם לכתוב תוכן לבלוגיה או לפרסם תוכן ויראלי? לחצו כאן עכשיו

Check Also

על העיוורון/ ז'וזה סאראמאגו

עוד קלאסיקה של הסופר מעורר הכבוד ז'וזה סאראמאגו. נכון שכמו יתר ספריו הוא אינו החומר …

כתיבת תגובה