התלת מימד מת! לחיי ה 4K. אבל אל תמהרו…

כשה DVD יצא והציג רזולוציה מרשימה של 480 פיקסלים, לא חשבנו שהתמונה יכולה להיות חלקה יותר ! ומשם הכל התחיל לגדול ולהיות חד יותר דק יותר עם LCD ועם פלזמה שהציגו רזולוציה מרשימה ב HD READY של 720 פיקסלים ומשם ל FULL HD שהציג 1080 פיקסלים.

חשבנו שהגענו לקצה היכולת שהגיע התלת מימד אבל משהו בטכנולוגיה ובצורך לשים משקפיים מוזרות ולא נוחות גרם לטכנולוגיה להתפס בעיני רבים כמיותרת וכמות התוכן הדלדלה במקום לגדול, כעת מציגים לנו את טכנולוגית ה 4K שהיא בעצם פי 4 ממסך שהוא פול HD וכשמה כן היא היא מציגה ברזולוציה של 4000 פיקסלים ויוצרת תמונה חדה מאי פעם.

היתרון המרכזי של הטכנולוגיה הוא בכך שכעת ניתן להגדיל את גודל המסך ללא חשש וגם ישיבה ממרחק של 2 מטר מול מסך 100 אינץ תחשוף תמונה חדה ומדהימה.

האם לשדרג את המסך הישן שלכם? מסך לד 4K מתחיל ממחיר של 54,000 ש"ח וסביר שמלבד הסרט לדוגמא שקיים בטלוויזיה לא תוכלו ממש להנות מהרזולוציה המדהימה הזאת, ואפילו בתי קולנוע מציגים היום סרטים ברזולוציה של 2K, לכן טיפהלה סבלנות ותוכלו לקנות מכשיר מתקדם מאוד שיכיל בתוכו את כל הטכנולוגיות החדשות ויעלה לכם שבריר מהמחיר. להזכירכם מסך פלסמה גם עלה בזמנו עשרות אלפי שקלים והיום ניתן לרכוש מסך פלסמה ענק ב 2900 ש"ח בלבד.

תמונה מ www.freedigitalphotos.net

כתיבת תגובה