חוות דעת: מסעדת לימוזין בשר נטו

מסעדת לימוזין ברמת ישי נחשבת כמקדש לכל אוהבי הבשר עוד לפני שמחייגים למסעדה להזמין מקום פשוט אי אפשר להתעלם מהתוספת לשם ("בשר נטו"). מסעדת לימוזין קיימת וחיה בשביל בשר כמה שיותר טוב וכמה שיותר.

בכניסה ראשונית למסעדה אנחנו לא נתקלים במראה יוצא דופן, ואם אתם רוצים אווירה רומנטית כדאי שתחפשו מקום אחר, אלא אם כן מדובר בקיץ ואז בהחלט ניתן להנות מאווירה מדהימה בחוץ.

במבט ראשוני על התפריט אנחנו מבינים שאכן מדובר בבשר נטו ומלבד 2 מנות צמחוניות ודגים כל התפריט הוא על טהרת הבשר, ואכן יש שם מבחר!

למנה ראשונה התחלנו עם קוביות פילה עגל ברוטב פלפלת ואסאדו ברוטב ברביקיו.

קוביות הפילה המדהימות שנחות להן על מצע של שמנת מתוקה עשויות בזכות במידת העשייה הנכונה והרוטב מעשיר אותם לרמת מעדן נדיר שבאמת אפשר למצוא רק שם.

מנת האסאדו ממש נופלת מהעצם בגלל הבישול האיטי והמדוייק וכמובן איכות הבשר.

למנה עיקרית איך אפשר לוותר על סטייק אנטריקוט 450 גר שעשוי בדיוק (אבל בדיוק) כמו שהוא צריך להעשות והבשר האיכותי מורגש בכל ביס.

לקינוח התענגנו על פרליני בשר ברוטב תפוזים (אי אפשר לוותר על עוד מנת בשר)

ועם הקפה אכלנו קצת קרם ברולה וטירמיסו שנעשים במקום, ולמרות שאינם נחשבים למומחיות של המסעדה היו מדהימים ועם טעם ביתי- וכך נמדדת מסעדה טובה !

להפתעתי הרבה, בביקור אחר שלי במסעדה עם אשתי הצמחונית היא הסתדרה נהדר עם המנות הצמחוניות וטענה שהם באמת עילאיות, והתלהבה מאוד מהקינוחים. לא רציתי לטעום כי חבל לבזבז מקום יקר של בשר !

Check Also

על העיוורון/ ז'וזה סאראמאגו

עוד קלאסיקה של הסופר מעורר הכבוד ז'וזה סאראמאגו. נכון שכמו יתר ספריו הוא אינו החומר …

כתיבת תגובה