גבר, איך תמצא את אהבת חייך מקסימום תוך שנתיים ?

בין אם אתה אתה בשנות ה 20, ה 30 או שאלוהים ישמור שנות הארבעים, אתה בוודאי רוצה להחליף את הברים המעושנים בשכיבה מחובקת על הספה וצפייה בתוכניות ריאליטי, הרי הטמטום מעציב כשאתה לבד אבל קורע מצחוק כשאתם בשניים.

האינטרנט פתח את עולם הסינגלס וכעת קיים עולם ומלואו של בחורות ממוקדות במרדף אחרי זוגיות, בדיוק כמוך !

אז ראשית אתה צריך להתייחס למציאת אהבת חייך כפרויקט לכל דבר ועניין ! להקדיש זמן, להגדיר יעדים וכמובן יכולת לא מבוטלת להתמודדות עם הכשלונות שיהיו (ואכן יהיו) בדרך.

כעת יש לעבור על עשרות  אתרי ההיכרויות הקיימים היום בשוק ולבחור מתוכם את הארבע המובילים שמתאימים לסגנון חיים, השכלה או אזור המגורים שלך.

לאחר שבחרת את ארבעת אתרי ההכרויות שאתה הולך לככב בהם בחודשים הקרובים, יש לפתוח בכל אחד מהם פרופיל ולהכניס לתוכו כמה שיותר פרטים כמתבקש בכל אתר, זכור בניגוד אלינו נשים באמת קוראות את מה שרשום שם.

למרות שההתמקדות הנשית היא בטקסט, נשים הם גם ייצורים שטחיים ורדודים בדיוק כמוך. לכן הקפד על תמונה שתשקף את המציאות כמה שפחות ולצורך כך רצוי להיעזר בחבר שמתמחה בפוטושופ.

עכשיו נדבר על שיווק, צא מתוך נקודת הנחה שאתה כמו ערוץ 1 ואף אחד לא באמת רוצה אותך! אבל תמיד יש סיכוי להיתקע בשתיים בלילה מול ערב מספרי סיפורים עם יוסי אלפי.

לכן מילת המפתח היא כמות, כלל האצבע בשיווק הוא "ככל שתפנה ליותר לקוחות כך יש יותר סיכוי שמישהו יקנה ממך". אלא אם כן אתה באמת מכוער ואז הייתי ממליץ על כלב במקרה של אלרגי אמץ לך שרקן.

העזר בכותבים מוכשרים והכן לעצמך פנייה שתהיה רומנטית ורצינית מספיק אך קורעת מצחוק, שתספר בגדול מי אתה ולא תגלה את הדפיקויות שלך (בקיצור לא לרשום שאתה רואה את האח הגדול).

שלח את הפנייה הזאת לפחות ל 20 פוטנציאליות בכל שבוע! מדובר בכשעה עבודה אבל מתוכן כ-5 יעברו לשלב הפייסבוק ורק שתיים יעברו לשלב הטלפון ולאחר שתשעמם את אחת מהן למוות ותגרום לה לעבור חברה סלולרית, תשאר עם דייט אחד בלבד.

אנחנו בעצם מדברים על 52 בחורות בשנה קלנדרית אחת ואלא אם כן אתה מס' 5 ברשימה של יש עתיד לכנסת הבאה אתה אמור למצוא את אהבת חייך במקרה הקיצוני בתוך שנתיים !

חשוב לשים לב…. בשלב מסויים המרדף נהיה ממכר

אל תשכח את הסיבות שנכנסת אליו מלכתחילה וזה הכי שווה את זה בעולם !

לגרסה הנשית – איך לפגוש את אהבת חייך בחודשיים בלבד לחצי כאן

Image courtesy of imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Check Also

איך לקנות בייבי מוניטור – המדריך המלא

נתחיל ונאמר מזל טוב ! יורש העצר החדש בדרך ואחרי שבחרנו שידת החתלה, מצעים, ומזרון …

כתיבת תגובה